Fırıncının Karısı

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Fırıncının Karısı, tutarsız davranışları nedeniyle şüphelendiği kocasını takip etmeye başlayan genç bir kadının eğlenceli hikayesini perdeye aktarıyor.

Film Türü

Komedi

Film Yönetmeni

Murat Onbul

Film Oyuncuları

Büşra Pekin, Alper Kul, Korhan Herduran, Ferdi Sancar, Seda Türkmen

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

27 Eylül 2019

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Fırıncının Karısı, tutarsız davranışları nedeniyle şüphelendiği kocasını takip etmeye başlayan genç bir kadının eğlenceli hikayesini perdeye aktarıyor. Evine bağlı, naif bir kadın olan Ferdane ile son derece kıskanç ve maço kocası fırıncı Mustafa’nın sıradan bir hayatları vardır. Her zaman kazak bir adam olan Mustafa’nın bu davranışlarını içselleştirmiş olan Ferdane, bir süre sonra hiç anlam veremediği durumlarla karşı karşıya kalır. Kocasının hal ve hareketlerinde çok büyük değişiklikler olduğunu fark eden Ferdane, önceleri bunun geçici bir şey olduğunu düşünse de olaylar pek de onun umduğu gibi gelişmez.

Olduğunun zıttı davranışlar sergilemeye devam eden Mustafa’nın bu halleri Ferdane’yi büyük bir merak ve paniğe sürükler. Ferdane, kocasındaki bu tuhaf değişimin nedenini öğrenmek ister. Kardeşi Ramazan’ın da yardımıyla kocasını takip etmeye başlar. Bu esnada, İsmail’in kötürüm ablası, kızı Hacer ve büyücü Vahdi Dede’nin de olaylara dahil olur. İşler iyice içinden çıkılmaz bir hal alır. Tüm bu karmaşaya sebep olan olaylar açıklığa kavuşacak mıdır?

Fragman

Fırıncının Karısı, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın