Focus

Puan Verin
Film Özeti

Focus, Nicky, yeni dönemin en usta dolandırıcı şebekesi patronu genç ve oldukça çekici bir kadın olan Jess Barrett ile tanışması ile hayatı bambaşka bir serüvene açılmıştır.

Film Türü

GerilimRomantik Komedi

Film Yönetmeni

Glenn Ficarra, John Requa oturuken

Film Oyuncuları

Will Smith, Margot Robbie, Rodrigo Santoro

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

26 Şubat 2015

IMDb Puanı

6.6

Film Konusu & Özet & Detaylar

Nicky, yeni dönemin en usta dolandırıcı şebekesi patronu genç ve oldukça çekici bir kadın olan Jess Barrett ile tanışması ile hayatı bambaşka bir serüvene açılmıştır. Yetenekleri ile en az Nicky, aratmayacak kadar marifetli olan Jess Barrett’ i ekibine dahil ederek onu özel olarak yetiştirmeye başlar. Araların da sıcak bir yakınlaşma olan çiftin bu yakınlaşmaları iş için tedirginlik vermektedir.

Bundan dolayı Nicky, ilişkilerini bir anda son vermiş ve yollarını ayırmıştır. Aradan tam üç yıl geçer ve yeni bir iş üzerindeyken yolları kesişmiştir. Bu arada tesadüf eseri hedefleri aynıdır ve Jess bir adım önden ilerlemektedir. Eline geçen bu fırsatı Nicky’ den öcünü almak için kullanan Jess kendine çektirdiği her acının hesabını fazlasıyla soracaktır.

Fragman

Focus, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın