Garez – The Grudge

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Garez – The Grudge, Banliyö bölgesinde bulunan bir evde bir anne aile üyelerinin tamamını öldürmüştür. Olayın neden meydana geldiği ve ne sebeple böyle bir cinayet işlendiğinin ortaya çıkarılması için bir kadın dedektif görevlendirilir.

Orjinal Adı

The Grudge

Film Türü

Korku

Film Yönetmeni

Nicolas Pesce

Film Oyuncuları

Andrea Riseborough, Lin Shaye, John Cho, Demián Bichir, Tara Westwood

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

21 Şubat 2020

IMDb Puanı

4.3

Film Konusu & Özet & Detaylar

Banliyö bölgesinde bulunan bir evde bir anne aile üyelerinin tamamını öldürmüştür. Olayın neden meydana geldiği ve ne sebeple böyle bir cinayet işlendiğinin ortaya çıkarılması için bir kadın dedektif görevlendirilir. Kadın dedektif cinayet ile ilgili ipuçlarını araştırmaya başladıkça şok edici bir gerçek ile yüz yüze kalacaktır. Cinayetin işlendiği evde bir hayalet yaşamaktadır ve bu hayalet ev içerisinde yaşayan kişileri ölüm ile lanetlemiştir. Mahallede bu hayaletin laneti dolaşmaktadır ve genç kadın şimdi kendisini ve aile üyelerini bu hayaletin kötü ruhundan korumak için büyük bir mücadeleye girişecektir.

Fragman

Garez – The Grudge, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın