Gece Kuşu

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Gece Kuşu – Late Night, ünlü bir gece yarısı talk show programı sunucusu olan Katherine Newbury’nin öyküsünü konu alıyor.

Orjinal Adı

Late Night

Film Türü Nedir ?

Komedi

Film Yönetmeni Kimdir ?

Nisha Ganatra

Film Oyuncuları Kimdir ?

Denis O’Hare, Emma Thompson, Mindy Kaling, John Lithgow, Hugh Dancy

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

16 Ağustos 2019

IMDb Puanı

6.5

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Gece Kuşu – Late Night, ünlü bir gece yarısı talk show programı sunucusu olan Katherine Newbury’nin öyküsünü konu alıyor. Katherine Newbury, talk show programlarının öncülerinden ve en efsanevi isimlerinden biri olarak kariyerinin zirvesindedir. Herkes Newbury’nin kadınlardan resmen nefret eden bir kadın olduğuna inanır. Halk arasında gerçek bir kadın düşmanı olarak tanınmaktadır. Katherine Newbury, hakkındaki bu söylentilerin başarısını gölgelemesinden endişe eder. Ve bu iddiaların tamamen asılsız dedikodulardan ibaret olduğunu göstermeye kara verir. Ünlü sunucunun ekibi tamamen beyaz erkeklerden oluşmaktadır. Artık ekibine bir kadın çalışan dahil etmenin faydalı olacağını düşünür.

Yapılan iş görüşmeleri sonucunda yazarlar ekibinde çalıştırılmak üzere Molly adında siyahi bir kadını işe alır.  Molly, yeni işi için çok heyecanlıdır. Erkek ve beyaz ırk egemen ofiste kendisini kanıtlamak için gecesini gündüzüne katarak çalışır. Başlarda ne yapsa Newbury’nin gözüne giremez. Bu arada ünlü sunucunun reytingleri gittikçe düşmektedir. Molly ise patronunun reytinglerini yükseltmek ve kariyerini yeniden canlandırmak canla başla çabalamaktadır. Bu süreçte iki kadın gittikçe birbirlerine bağlanmaya başlar.

Fragman

Gece Kuşu, Late Night, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle