Geçerken Uğradım

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Geçerken Uğradım, Cavit, toptan gıda işi ile uğraşan bir esnaftır. Uzun zamandır tatile çıkamayan Cavit, en sonunda ailesine verdiği sözü yerine getirmeye karar verir.

Film Türü

Komedi, Aile

Film Yönetmeni

Onur Bilgin

Film Oyuncuları

Selahattin Taşdöğen, Mihriban Er, Emre Ertunç, Mustafa Ertunç Alıcı, Hilal Anay

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

28 Şubat 2020

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Cavit, toptan gıda işi ile uğraşan bir esnaftır. Uzun zamandır tatile çıkamayan Cavit, en sonunda ailesine verdiği sözü yerine getirmeye karar verir. Aile, güzel bir deniz tatili yapma hayali ile İstanbul’dan Antalya’ya gider. Antalya’da tatil sona erdikten sonra, dönüş yolunda Türkiye’nin gezilmesi gereken yörelerine de uğramaya karar veren aile, ilk olarak soluğu Afyon’da alır. Afyon’da Cavit’in askerlik arkadaşı Cemil’in ailesinin evine misafir olurlar. Güzel vakit geçiren aile, akşam olunca yola çıkmaya karar verdiklerinde, bu bir türlü gerçekleşmez. Cavit ve ailesi, Afyon’dan ayrılıp İstanbul’a dönmeyi başarabilecek midir?

Fragman

Geçerken Uğradım, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın