Geçmiş Olsun

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Geçmiş Olsun, bir virüs salgını nedeniyle insan ırkının neredeyse tamamen yok olduğu bir dünyada sevdiği kadınının peşine düşen genç bir adamın hikayesi anlatılıyor.

Film Türü

Komedi

Film Yönetmeni

Hasan Doğan

Film Oyuncuları

Toygan Avanoğlu, Cihan Şimşek, Müge Boz, Alper Saldıran, Sinan Bengier

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

28 Haziran 2019

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Geçmiş Olsun, bir virüs salgını nedeniyle insan ırkının neredeyse tamamen yok olduğu bir dünyada sevdiği kadınının peşine düşen genç bir adamın hikayesini perdeye aktarıyor. Saffet, aşık olduğu Tuğba’ya yeniden kavuşmak için her şeyi yapmaya hazır olan bir genç bir adamdır. Genç kadının kalbini kazanabilmek için elinden ne geliyorsa yapan Saffet, nihayet Tuğba’nın kalbini kazanmayı başarır. Tam her şey yoluna girip evlilik hazırlıklarına başlandığı zaman, kayın biraderi Tarık’ın neden olduğu bir ahmaklık sonucu Tarık ve Saffet komaya girer. Fakat Tuğba’ya karşı hissettiği aşk sayesinde komadan çıkmayı başarır. Aradan üç yıl geçtikten sonra uyanan Saffet’in önünde, Tuğba’ya kavuşmasının önünde hiçbir engel kalmamıştır. Ama daha büyük bir sorun vardır, dünyada insanlık nerdeyse yok olma noktasına gelmiştir.

Saffet komada iken, oldukça tehlikeli ve bulaşıcı bir virüs, insan ırkının neredeyse tümüyle yok olmasına neden olmuştur. Hayatta kalmayı başarabilen çok az sayıdaki insandan birinin de Tuğba olduğunu öğrenen Saffet, aşkına ulaşabilmek için kayınbiraderi ile beraber zorlu bir yolculuğa atılır.

Fragman

Geçmiş Olsun, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın