Gerçek Cinler

Puan Verin

Uzun zamandır ne zaman vizyona gireceği merakla beklenen Gerçek Cinler filmi nihayet sinemaseverlerin beğenisine sunuldu. Gerek filmde rol alan oyuncuları, gerek filmin konusu gerekse kısa süre önce yayınlanan film fragmanı beklentileri yükseltti. Gerçek Cinler filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Gerçek Cinler filmi ile ilgili yapılan yorumlara bakıldığı zaman gerçekten ilgi çekici bir filmin izleyicileri beklediğini görmekteyiz. Film ile alakalı detaylı bilgiye haberimizin devamında ulaşabilirsiniz.

Film Özeti Nedir ?

Gerçek Cinler, Ceyhun, yüksek lisans tezini korku hikayeleri ve mitler üzerine hazırlamaya karar vermiştir.

Film Türü Nedir ?

Korku

Film Yönetmeni Kimdir ?

Onur Aldoğan

Film Oyuncuları Kimdir ?

Ceyhun Sevilmiş, Rıfat Kanpara, Kuzey Demir, Okan Aksu

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

13 Ağustos 2021

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Gerçek Cinler, Ceyhun, yüksek lisans tezini korku hikayeleri ve mitler üzerine hazırlamaya karar vermiştir. İnternette korkunç olayların yaşandığı yerleri araştırmaya başlar. Sonrasında buralara giderek röportaj yapmak için iki arkadaşını yanına alır ve yola çıkar. Yaptıkları röportajlar sonrasında olayların bir kısmının düzmece olduğunu bazılarının ise gerçekten yaşanmış olduğunu düşünmeye başlarlar. Ceyhun’un yanında götürdüğü arkadaşları gördükleri cinlerden korktukları için onu yalnız bırakırlar. Ceyhun, cin vb varlıkların olduğunu dünyaya göstermek istemektedir bu nedenle arkadaşı Murat ile beraber kamera kaydına almaya karar verir. Bir süre sonra bu varlıklar Ceyhun’a da musallat olmaya başlarlar. Ceyhun artık onlarla iletişime geçmiştir.

Fragman

Gerçek Cinler, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle