Gibi 3. Sezon 1. Bölüm Fragmanı izle

Puan Verin

Exxen dijital platformunun ilgi ile izlenen yapımı Gibi 3. Sezon 1. Bölüm fragmanı kısa süre önce Exxen’in resmi Youtube hesabında yayınlandı. Gibi 3. Sezon 1. Bölüm fragmanı sitemizde sizler için yayınlandı. Televizyon ekranlarında oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip olan Gibi dizisi yeni bölümü fragmanı ekranlardaki yerini aldı. Televizyon ekranlarının ilgi ile takip edilen ve sevilen dizilerinden biri olan Gibi 3. sezon 1.bölümüne ait fragmanı sitemizde izleyebilirsiniz. Gibi dizisi son bölümü izlemek için yayın gününü bekleyen izleyiciler yayınlanan fragman ile meraklarını bir nebze olsun giderebilirler. Dizinin yeni bölüm fragmanı bu hafta neler olacağına dair oldukça önemli ipuçları vermekte.

Gibi, Exxen’de yayımlanan komedi türündeki Türk yapımı internet dizisidir. Dizinin ilk bölümü 1 Ocak 2021 tarihinde yayımlanmıştır. Başrollerinde Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç yer almaktadır. İkinci sezonda ana kadroya Ahmet Kürşat Öçalan da dahil olmuştur.

Yılmaz ve İlkkan, sürekli olarak birbiriyle kavga etmekte usta olan iki arkadaştır. Arkadaşlıklarının en önemli özelliği ise sıradan hayatlarını altüst edecek bir şeyler yapmayı her zaman becermektir. Küçücük olayları inanılmaz bir ustalıkla büyütür, işleri abartı derecede sorun çıkartan bir seviyeye getirirler. Dizinin her bölümünde vermek istedikleri mesaj(lar) bulunmakta.

Yorum yapın