Gloria Bell

Puan Verin
Film Özeti

Gloria Bell, Gloria 50’li yaşlarında, eşinden boşanmış dul bir kadındır. Gündüzleri ofiste çalışmakta, akşamları ise dans pistlerine akmaktadır.

Film Türü

Komedi, Dram, Romantik

Film Yönetmeni

Sebastián Lelio

Film Oyuncuları

Julianne Moore, John Turturro, Caren Pistorius, Michael Cera, Brad Garrett

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

19 Temmuz 2019

IMDb Puanı

6.3

Film Konusu & Özet & Detaylar

Gloria 50’li yaşlarında, eşinden boşanmış dul bir kadındır. Gündüzleri ofiste çalışmakta, akşamları ise dans pistlerine akmaktadır. Özgür ruhlu bir kadın olan Gloria, geri kalan hayatını torun severek geçirecek biri değildir. Dışarı çıktığı bir akşam, Arnold adında bir adamla tanışır ve hayatına büyük bir heyecan girer. Aşkın büyüsü ile yeniden tanışan Gloria, romantizmin kucağına kendini bırakır. İlk başlarda her şey çok güzel olsa da, bir süre sonra flört, aile ilişkileri ve kimlik karmaşası arasında bölünmeye de başlar. Kendi yetişkin çocukları bir yandan, Arnold’un eski eşi ve yetişkin kızları diğer yandan, işleri hiç de kolaylaştırmamaktadır. Geçmişten taşınanlar, gelecek oluşturma çabalarını baltalamaya aday unsurlar haline gelir. Tüm bunlara rağmen Gloria, kendi hayatının yönünü kendisi belirlemeye kararlıdır.

Fragman

Gloria Bell, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın