Godmothered

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Godmothered, özel güçleri olan sayısı azalmış iyilik perilerinden biri olan Eleanor, güçleriyle iyi şeyler yapabileceğini ispatlamak bu işin geleceğinin tükenmesine engel olmak için çaba göstermektedir.

Film Türü Nedir ?

Komedi Fantastik Aile

Film Yönetmeni Kimdir ?

Sharon Maguire

Film Oyuncuları Kimdir ?

Isla Fisher, Jillian Bell, Santiago Cabrera

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

4 Aralık 2020

IMDb Puanı

6.2

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Godmothered, özel güçleri olan sayısı azalmış iyilik perilerinden biri olan Eleanor, güçleriyle iyi şeyler yapabileceğini ispatlamak bu işin geleceğinin tükenmesine engel olmak için çaba göstermektedir. Zira; bu işin artık geleceği olduğu düşünülmemekte ve yok olma tehlikesi altındadır. Bu arada yapabilecek bir iyilik peşinde koştururken fırsat ayağına gelmiştir.

Eline geçen bir mektup ona mutluluk kapısı açabilecek bu sayede de yaptığı işin önemini kanıtlayabilecektir. Mektup 40 yaşında kocasını kaybetmiş bir anneden gelmektedir. Mackenzie, kocasını kaybettikten sonra mutsuzluğunun artık ömrü boyunca onu bırakmayacağını düşünmektedir. Eleanor, artık onu mutlu edebilmek için harekete geçmenin tam fırsatı olduğunu farkındadır.

Fragman

Godmothered, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın