Godzilla II: Canavarlar Kralı

7.2/10 - (23 {Puan})
Film Özeti

Godzilla II: Canavarlar Kralı; Mothra, Rodan ve ezeli düşmanı olan üç başlı King Ghidorah ile girdiği savaşı ve bu esnada insanlığın var oluşunun dengesinin bozulmasını konu ediyor.

Orjinal Adı

Godzilla: King of the Monsters

Film Türü

Macera, Bilim-Kurgu, Aksiyon, 3 Boyutlu, IMAX

Film Yönetmeni

Michael Dougherty

Film Oyuncuları

Millie Bobby Brown, Vera Farmiga, Sally Hawkins, Kyle Chandler, Bradley Whitford

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

31 Mayıs 2019

IMDb Puanı

6.0

Film Konusu & Özet & Detaylar

Godzilla II: Canavarlar Kralı; Mothra, Rodan ve ezeli düşmanı olan üç başlı King Ghidorah ile girdiği savaşı ve bu esnada insanlığın var oluşunun dengesinin bozulmasını konu ediyor. Mothra, Rodan ve en büyük düşmanı olan üç başlı Kral Ghidorah ile amansız bir çatışmaya giren tehlikeli Godzilla da bu devasa boyutlardaki güçlü canavarların arasında yer alır. Bu efsane olduklarına inanılan antik süper türler, güçlerini yeniden kazanıp yükselişe geçerek karşı karşıya kaldıklarında,  hepsi üstünlüğü ele geçirmek için bir mücadeleye girişir. Bu tekinsiz mücadele boyunca, insanlığın var oluşunun dengesi de pamuk ipliğine bağlı bir hale gelir. Bu savaşta kimin kazanacağı, insanlığın kaderini olduğu kadar, gezegenin hakiminin hangi tür olacağını da belirleyecektir.

Fragman

Godzilla II: Canavarlar Kralı, Godzilla: King of the Monsters, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın