Gölgelerin Aşkı

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Gölgelerin Aşkı, Holly, oldukça ünlü bir fotoğraf sanatçısı olmakla beraber hayatını tam anlamıyla bir gölge gibi sürdürmektedir.

Orjinal Adı

Above the Shadows

Film Türü Nedir ?

Fantastik, Dram, Romantik

Film Yönetmeni Kimdir ?

Claudia Myers

Film Oyuncuları Kimdir ?

Olivia Thirlby, Alan Ritchson, Megan Fox, Jim Gaffigan, Maria Dizzia

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

13 Mart 2020

IMDb Puanı

6.0

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Gölgelerin Aşkı, Holly, oldukça ünlü bir fotoğraf sanatçısı olmakla beraber hayatını tam anlamıyla bir gölge gibi sürdürmektedir. Aradan geçen bunca zamanın sonunda nihayet bu gölgeyi birileri görmeyi başaracaktır. Shane Blackwell, eski bir dövüşçüdür ve başarılı olduğu zamanlar artık çok gerilerde kalmış olup sahip olduğu şöhreti de yitirmiştir. Genç kadın tanıştığı bu erkeğin gözden düşmesinin en önemli nedenlerinden birisinin kendi çektiği fotoğraflardan birisi nedeniyle gerçekleştiğini fark eder. Holly zamanında yaptıklarını telafi etmek istemektedir ve bu nedenle Shane’e tekrar başarılı bir dövüşçü olabilmesi için elinden gelen yardımı yapmaya karar verir. Artık Shane ile birlikte hayatı tamamen değişen ve aşkın ne olduğunu anlayan Holly aslında düşündüğünden daha da fazla sorumluluk alabildiğini fark eder.

Fragman

Gölgelerin Aşkı, Above The Shadows, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın