Görevimiz Tatil

Puan Verin
Film Özeti

Görevimiz Tatil, Sıtkı, dört kişilik bir çekirdek ailenin cimri mi cimri babasıdır. Eşi Türkan ise ev işlerinden ve kocasının ilgisizliğinden bıkıp usanmış bir ev hanımıdır.

Film Türü

Komedi, Aile

Film Yönetmeni

Murat Şeker

Film Oyuncuları

Demet Akbağ, Zafer Algöz, Hakan Bilgin, Ali Keçeli, Enis Arıkan

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

23 Şubat 2018

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Görevimiz Tatil, Sıtkı, dört kişilik bir çekirdek ailenin cimri mi cimri babasıdır. Eşi Türkan ise ev işlerinden ve kocasının ilgisizliğinden bıkıp usanmış bir ev hanımıdır. Ailenin oğlu ve kızı ise akılları bir karış havada, tipik birer ergendir. Aile içi sorunlarına bir çözüm bulmak için bir aile terapistinden yardım alan çifte, terapist tarafından bir görev verilir. Bu görev gereği senelerdir tatil yapmamış olan çift, çocuklarını da yanlarına alarak bir tatile çıkacaktır. Sıtkı bir karavan kiralarlar ve hep birlikte Antalya’ya doğru yola koyulurlar. Yol üzerinde sayısız talihsizlik ise onları beklemektedir.

Karavanları bozulan aile, çareyi Yavaşlar Köyü’ne gitmekte bulur. Burada bir süre köylülerin misafiri olan şehirli ailemiz, köyde yaşayanların hayatlarına ufak dokunuşlar yapmaya başlar. Köylülere destek olabilecekleri alanlar olduğunu fark ederler ve birbirlerinden çok şeyler öğrendikleri bir ortaklık oluşur. Bu ortaklık sonucunda, hem kentli ve köylü kültürü ortak noktalarını keşfedecek hem de çok haklı bir mücadelede işbirliği yapılacaktır.

Fragman

Görevimiz Tatil, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın