Görümce

Puan Verin
Film Özeti

Görümce, Yeliz, erkek kardeşi Ahmet’e aşırı derecede düşkün olan bir kadındır. Kardeşi Ahmet’in bir kıza aşık olması, Yeliz’in bütün dengesini bozar.

Film Türü

Komedi

Film Yönetmeni

Kıvanç Baruönü

Film Oyuncuları

Gupse Özay, Eda Ece, Dilşah Demir, Zeynep Kankonde, Buğra Gülsoy

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

2 Aralık 2016

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Yeliz, erkek kardeşi Ahmet’e aşırı derecede düşkün olan bir kadındır. Kardeşi Ahmet’in bir kıza aşık olması, Yeliz’in bütün dengesini bozar. Ahmet’in ilişkisinde işler biraz hızlı gelişip sevgilisine evlenme teklifinde bulununca Yeliz iyice karalar bağlar. Yeliz’in yapacağı tek şey vardır. O da, bugüne kadar hep yaptığı gibi kardeşini bir kez daha kız arkadaşından ayırmak. İşi şansa bırakmaya hiç niyeti olmayan Yeliz, hemen arkadaş grubuyla bir araya gelip Ahmet’i sevdiği kızdan ayırma planlarını gözden geçirir. Ahmet, psikopat derecede kıskanç ablası Yeliz ile aşık olduğu ve evlenmek istediği Deniz arasında sıkışıp kalmıştır. Elinden gelen tek şey ise, hiçbir şeyden haberi olmayan Deniz’i ablasının kurduğu tuzaklardan korumaya çalışmaktır.

Fragman

Görümce, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın