Görünmez Adam

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Görünmez Adam, zengin ve zeki bir bilim adamıyla sürdürdüğü ilişkisinde hem fiziksel, hem duygusal şiddete maruz kalan Cecilia Kass’ın çevresinde örülüyor.

Orjinal Adı

The Invisible Man

Film Türü

Korku, Gerilim, Bilim-Kurgu

Film Yönetmeni

Leigh Whannell

Film Oyuncuları

Elisabeth Moss, Oliver Jackson-Cohen, Harriet Dyer, Aldis Hodge, Storm Reid

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

28 Şubat 2020

IMDb Puanı

7.1

Film Konusu & Özet & Detaylar

zengin ve zeki bir bilim adamıyla sürdürdüğü ilişkisinde hem fiziksel, hem duygusal şiddete maruz kalan Cecilia Kass’ın çevresinde örülüyor. Kontrolcü ve baskıcı erkek arkadaşına daha fazla tahammül edemeyen Cecilia, bir gece yarısı kaçma fırsatı yakalar ve yaşadığı kabus dolu ortamdan mümkün olduğunca uzaklaşmaya karar verir. Eski sevgilisinin kendisini bulmasından endişe ettiğinden saklanmaya karar veren Cecilia, kız kardeşi, kardeşinin çocukluktan yakın bir arkadaşı ve onun kızından yardım alır. Ancak Cecilia, sorunlu eski sevgilisinin intihar ettiğini ve kendisine büyük servetinin önemli bir kısmını bıraktığını öğrenir. Genç kadın, eski sevgilisinin ölümünün bir kurmaca olduğundan şüphelenir. Bir dizi korkutucu tesadüf sonucu yaşanan olaylar, tehlikeli bir hale gelmeye ve etrafındaki insanların hayatını tehdit etmeye başladığında, Cecilia çaresizce kimsenin göremediği biri tarafından avlandığını ispatlamaya çalışır. Ancak yaşanan gerilim dolu süreçte genç kadının akıl sağlığı tehlikeye girer.

Fragman

Görünmez Adam, The Invisible Man, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın