Greta

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Greta, günün birinde metroda bulduğu bir çantayı sahibine ulaştırması sonrasında yolları kesişen iki kadının hikayesine odaklanıyor.

Film Türü Nedir ?

Gerilim, Dram, Gizem

Film Yönetmeni Kimdir ?

Neil Jordan

Film Oyuncuları Kimdir ?

Colm Feore, Isabelle Huppert, Chloe Grace Moretz, Maika Monroe

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

19 Nisan 2019

IMDb Puanı

6.7

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Greta, günün birinde metroda bulduğu bir çantayı sahibine ulaştırması sonrasında yolları kesişen iki kadının hikayesine odaklanıyor. New York’ta yalnız olarak hayatına devam eden genç bir kadın olarak izlediğimiz Frances, metroda unutulmuş bir çanta buluyor. Çok geçmeden çantanın sahibinin, klasik müzik hayranı bir piyano öğretmeni olan Greta olduğunu öğreniyoruz. Çantayı sahibine ulaştırmadan içi rahat etmeyecek olan Frances, vakit kaybetmeksizin yollara koyulur. Evine kadar gelerek çantasını kendisine ulaştıran Frances’e minnettarlığını göstermek isteyen Greta, onu birlikte kahve içmeye davet eder.

Bu şekilde yolları kesişen ve birbirlerini tanımaya başlayan iki kadın arasında, kısa süre içinde beklenmedik bir dostluk oluşur. Her iki kadın da kısa süre önce anne ve kocasını kaybetmiş olduğundan, ilk başlarda bu dostluk her ikisine de çok iyi gelir. Fakat Frances bir süre sonra hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını keşfeder ve ikili arasındaki ilişki korkunç bir hale bürünmeye başlar.

Fragman

Greta, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın