Grinin Elli Tonu

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Grinin Elli Tonu, Anastasia Steele edebiyat fakültesinde öğrenim görmekte olan genç ve güzel bir bayandır.

Orjinal Adı

Fifty Shades of Grey

Film Türü

Romantik, Aşk

Film Yönetmeni

Sam Taylor-Johnson

Film Oyuncuları

Jamie Dornan, Dakota Johnson, Marcia Gay Harden, Jennifer Ehle, Luke Grimes

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

13 Şubat 2015

IMDb Puanı

4.1

Film Konusu & Özet & Detaylar

Grinin Elli Tonu, Anastasia Steele edebiyat fakültesinde öğrenim görmekte olan genç ve güzel bir bayandır. Aynı evi paylaşmakta olduğu arkadaşı çok zengin ve çekici bir iş adamı olan Christian Grey ile bir röportaj yapacaktır ancak hastalandığı için bu röportajı Anastasia’nin yapmasını rica eder. Anastasia başlangıçta bunu kabul etmez ama sonra arkadaşını kıramayacağı için kabul etmek zorunda kalır. Anastasia röportaj yapacağı iş adamını tanımamaktadır ve yaşlı birisi ile görüşeceğini sanmaktadır. Christian Grey’in iş yerine geldiğinde davranışları, hal ve hareketleri ile karşısında çok genç ve yakışıklı birisini bulmuştur. Anastasia, ilişkilerden uzak durmaya çalışan birisidir ama bu genç iş adamının büyüsüne kapılır.

Christian Grey hayatta her türlü zevki tatmış ve doyuma ulaşmış bir kişiliktir. Grey, kadınlarla olan ilişkilerinde ve cinsel yaşamında bazı sıra dışı zevklere sahiptir. Anastasia, Grey’in bu gizli noktalarını öğrendiği zaman nasıl bir tavır sergileyecektir? Grey’in göstermekte olduğu dehlizlere hiç düşünmeden dalmayı mı yoksa ondan uzaklaşmayı mı seçecektir?

Fragman

Grinin Elli Tonu, Fifty Shades of Grey, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın