Guliver Dönüyor Filmi | Konusu – Oyuncuları – Fragmanı İzle (2022)

Puan Verin

Kısa bir süre önce vizyona giren Guliver Dönüyor filmine dair merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimiz içeriğinden ulaşabilirsiniz. Guliver Dönüyor filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin konusu, yönetmeni, filmde yer alan oyuncu kadrosu ve filme ait yayınlanan fragmanı haberimizde bulacaksınız. Sinema takipçilerinin merakla beklediği Guliver Dönüyor filmin daha ilk günden oldukça büyük beğeni kazandığını ve beklenen ilgiyi gördüğünü söyleyebiliriz.

Guliver Dönüyor Filmi Türü

Macera, Animasyon, Aile

Guliver Dönüyor Filmi Vizyon Tarihi

14 Ekim 2022

Guliver Dönüyor Filmi Oyuncuları

Harun Can, Uğur Taşdemir, Begüm Günceler

Guliver Dönüyor Filmi IMDB Puanı

4.4

Guliver Dönüyor Filmi Konusu

Film, bir dönem Blefuscu ordularına karşı destek olduğu Lilliput Krallığı’nın yardım çağrısıyla adaya geri dönen Gulliver ile halkın yaşadığı zorluklarla mücadelesini konu ediniyor.
Gulliver yardımını isteyen Lilliput halkından acil bir mektup alır. Adada dikkat çekici değişikliklerin meydana geldiğini gören Gulliver ve arkadaşları, kendilerini olağanüstü olaylar kasırgasının içinde bulurlar. Bu yeni macerada kurnaz düşmanlar ve zorlu kovalamacalarla karşılaşırlar.

Yorum yapın