Güller Ülkesi: Damascena

Puan Verin
Film Özeti

Güller Ülkesi: Damascena, Techo, Bulgaristan’da gül yağı damıtma tesisi kurarak en büyük gülyağı üreticilerinden birisi olur.

Orjinal Adı

Damascena

Film Türü

Dram

Film Yönetmeni

Alexander Smolyanov, Todor Anastasov

Film Oyuncuları

Veselin Plachkov, Dimitar Banenkin, Neda Spasova, Simona Halacheva

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

31 Ocak 2020

IMDb Puanı

5.9

Film Konusu & Özet & Detaylar

Güller Ülkesi: Damascena, Techo, Bulgaristan’da gül yağı damıtma tesisi kurarak en büyük gülyağı üreticilerinden birisi olur. Techo, Bulgaristan’ın komünizm ile yönetildiği bir dönemde büyümüş, yerel bir gül fabrikasında teknoloji uzmanı pozisyonunda çalışmaktadır. Komünizm sisteminin çökmesi ile birlikte insanlar özel mülkiyet edinme hakkına sahip olunca Techo, gül yağı damıtma tesisi kurar. Ülkede yaşanan siyasi gelişmeler, dengelerin oturması, insanların hayatlarında köklü değişimlerin gerçekleşmesi Techo’nun da hayatını derinden etkilemektedir.

Techo, siyasi düzensizliklerin hüküm sürdüğü bu coğrafyada büyük çabalar gösterir ve dünyanın en önemli gül yağı üreticilerinden birisi olmayı sonunda başarır.

Fragman

Güller Ülkesi: Damascena, Damascena, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın