Gunther’ın Serveti

Puan Verin

Netflix’in Şubat 2023’de gösterime sunduğu mini dizi türündeki Gunther’ın Serveti izlemek isteyenler için hazırladığımız yazımıza hoş geldiniz. Gunther isimli bir köpeğin kendine ait muazzam bir serveti bulunmaktadır. Tarikat diye adlandırabileceğimiz bir topluluk ve bakıcısının da ana merkezde yer aldığı lüks yaşam dizinin ana konusunu oluşturmaktadır.

Gunther’ın Serveti dizisi her biri yaklaşık 40-45 dakika süreye sahip 4 bölümden oluşmaktadır. Yıllar öncesinde bir kontes, başa bir varisi bulunmadığı için ölmeden önce sahip olduğu tüm servetini köpeğine miras bırakır. Kontesin tek oğlu trajik bir kazada yaşamını yitirmiştir. Mirasını bıraktığı köpeğine vasi olarak ise ölen oğlunun en yakın arkadaşı olan Maurizio Mian’ı tayin eder.

Maurizio Mian, mirasın kaldığı Gunther isimli köpeğin vasisi olarak muazzam yatırımlar yapar. Bu arada medyada bu ilginç olayı ve Gunther isimli köpeği yakından takip etmektedir. Maurizio Mian, öncelikle Madonna’nın malikanesini satın alır ve bu malikaneyi kameralar ile donatır. Çok güzel mankenler ile bu malikanede ilginç sosyal deneyler gerçekleştirmektedir.

Malikanede yaşanan tuhaf olaylar şikayetlere sebep olunca Maurizio Mian tüm ekibini İtalya’ya taşır ve burada mükemmel çiftleşme ile alakalı deneyler gerçekleştirmeye başlar. Mini dizinin son bölümünde ise Maurizio Mian, Gunther ile alakalı çok önemli gerçekleri açıklar. Gunther’ın soyundan gelen köpekler ise çok tehlikeli insanların eline geçmiştir.

Yorum yapın