Gürbüz: Hadi Allah’a Emanet

Puan Verin
Film Özeti

Gürbüz: Hadi Allah’a Emanet, motorlu kuryelik yaparak geçimini sağlayan Gürbüz’ün eğlenceli maceralarını beyazperdeye taşıyor.

Film Türü

Komedi

Film Yönetmeni

Orhan Erkal

Film Oyuncuları

Emre Mutlu, Hakan Bulut, Gökhan Yıkılkan, Arzu Oruç, Ayhan Taş

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

30 Ağustos 2018

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Gürbüz: Hadi Allah’a Emanet, motorlu kuryelik yaparak geçimini sağlayan Gürbüz’ün eğlenceli maceralarını beyazperdeye taşıyor. Çalıştığı pizzacıda terfi ederek müdür olma hayalleri kuran Gürbüz, bir yandan da sözlüsü Aylin ile evlilik planları yapmaktadır. Ancak Aylin aşırı kıskanç bir kadındır ve Gürbüz illallah deme noktasına gelmiştir. En yakın dostu Ferhat, arkadaşını bu dertten kurtarmaya yönelik bir tavsiyede bulunur. Ferhat, Gürbüz’e bütün gün çalışırken yaptıklarını cep telefonuna kaydedip gün sonunda Aylin’e göndermesini önerir. Gürbüz, işe yarayacağını umarak bu fikri uygulamaya karar verir. Ancak kayıt altına aldığı ilk sipariş tesliminde bir cinayete şahit olunca işler fazlasıyla karışır. Şahit olduğu cinayet mahallinden derhal uzaklaşa da Gürbüz fark edilmiştir bir kere. Başı çok fena derde giren Gürbüz, Ferhat’ın da yardımıyla bu durumdan sıyrılmanın çarelerini ararken kendisini birbirinden komik maceraların içinde bulur.

Fragman

Gürbüz: Hadi Allah’a Emanet, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın