Güven

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Güven, Ali ile karısı Meryem’in görünüşte sıradan bir aileleri vardır. Ancak Meryem’in evlenmeden önce birlikte olduğu Ferit adlı bir adamdan bir çocuğu vardır.

Film Türü

Dram, Suç

Film Yönetmeni

Sefa Öztürk

Film Oyuncuları

Bülent Çolak, Serkan Keskin, Feride Çetin, Ahmet Kaynak, Doğukan Polat

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

15 Mart 2019

IMDb Puanı

5.6

Film Konusu & Özet & Detaylar

Güven, Ali ile karısı Meryem’in görünüşte sıradan bir aileleri vardır. Ancak Meryem’in evlenmeden önce birlikte olduğu Ferit adlı bir adamdan bir çocuğu vardır. Ali hem Meryem’i hem de oğlunu bağrına basarak, gerçek bir aile ortamı yaratmayı başarır. Ancak aradan yıllar geçtikten sonra günün birinde Ferit’in geri dönmesi, bütün dengeleri alt üst eder. Ali, Ferit’in gelişi ile karmaşık duygular içine girmiştir. İçgüdüsel olarak karısını bir güven sınavına tabi tutmaya başlar. Genç kadın ise kendisini çok büyük bir ikilemin içinde bulur. Meryem, Ali’ye karşı duyduğu minnet duygusu ile Ferit’e karşı hissettiği aşk acısı arasında sıkışıp kalırken, Ali’nin kendine olan güveni iyiden iyiye sarsılmaya başlar. Tam da bu esnada Ferit’in bir cinayete kurban gitmesi, işleri iyice içinden çıkılmaz bir hale sokar. Ferit’in ölümü ile birlikte Ali ile Meryem arasındaki güvensizlik duygusu zirve yapar. Birbirinden kuşkulanmakta olan karı koca, polis sorgusunda sıkışıp kalınca, çareyi yine birbirlerine sığınmakta bulur.

Fragman

Güven, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın