Güvercin Hırsızları

Puan Verin
Film Özeti

Güvercin Hırsızları, güvercin çalarak küçük arkadaşının hayallerini gerçekleştirmeye uğraşan genç bir delikanlının hikayesine odaklanıyor.

Film Türü

Dram

Film Yönetmeni

Osman Nail Doğan

Film Oyuncuları

Kutay Sandıkçı, Gökhan Yıkılkan, Burçin Sezen, Mert Buğra Tataroğlu

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

31 Mayıs 2019

IMDb Puanı

5.9

Film Konusu & Özet & Detaylar

Güvercin Hırsızları, güvercin çalarak küçük arkadaşının hayallerini gerçekleştirmeye uğraşan genç bir delikanlının hikayesine odaklanıyor. Mahmut, ihtiyar babası ile beraber Yozgat’a bağlı bir ilçede yaşayan genç bir delikanlıdır. Büyük şehirlerin gürültü ve kaosundan uzak bir yer olan ilçede, hemen herkesin tek uğraşı güvercinlerdir. İlçede yaşayanlar, vakitlerinin büyük çoğunluğunu güvercinleriyle ilgilenerek ve onları besleyerek geçirir. Güvercinler, güzelliği ve yeteneklerine göre neredeyse bir araba fiyatına satılmaktadır. Mahmut da güvercinleri çok sevmektedir. Geceleri arkadaşları ile beraber en güzel bulduğu güvercinleri çalmaya çıkan Mahmut’un hayalinde, en iyi güvercinlere sahip olmak vardır. Günün birinde güvercinlerinden birinin kaçmasıyla, Mahmut’un hayatı hiç beklenmedik bir şekilde değişir. Mahmut, kaçan güvercinini başka bir evin çatısına yuva yapmış halde bulur. Bu vesile ile evin 8 yaşındaki oğlu İsmail ile tanışan Mahmut, artık güvercinleri yeni küçük arkadaşının hayallerini gerçekleştirmek için çalmaya başlar.

Fragman

Güvercin Hırsızları, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın