Güzel Oğlum

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Güzel Oğlum, Nick, parçalanmış bir ailenin çocuğu olan Annesi Vicki ile babası David boşanmıştır ve mahkeme kararıyla velayeti annesine verilmiştir.

Orjinal Adı

Beautiful Boy

Film Türü Nedir ?

Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Felix van Groeningen

Film Oyuncuları Kimdir ?

Steve Carell, Timothée Chalamet, Maura Tierney, Christian Convery, Oakley Bull

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

15 Mart 2019

IMDb Puanı

7.3

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Güzel Oğlum, Nick, parçalanmış bir ailenin çocuğu olan Annesi Vicki ile babası David boşanmıştır ve mahkeme kararıyla velayeti annesine verilmiştir. İyi bir baba olan David, boşanma sonrası oğluyla dilediği kadar görüşemiyor olsa da, onunla ilgilenmeyi hiç ihmal etmez. İyi kalpli bir çocuk ve başarılı bir öğrenci olan Nick’in yaşantısındaki değişim, kısa süre sonra aile bireylerinin de dikkatini çeker. Oğlundaki değişimlerin sebeplerini anlamaya uğraşan David, acı bir gerçekle yüzleşmek durumunda kalır.

Beautiful Boy, Nick, çok tehlikeli bir uyuşturucu türü olan kristal meth bağımlısıdır. David, oğlunu bu illetten kurtarmaya ve iyileştirmeye kararlıdır. Ve her neye mal olursa olsun biricik oğlunu içine düştüğü bataklıktan çekip alacaktır.

Fragman

Güzel Oğlum, Beautiful Boy, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın