Güzelliğin Portresi

Puan Verin
Film Özeti

Nisan, yıllardır farklı nedenlerden ötürü babası ile görüşmeyen genç bir kadındır. Günün birinde babası ile ilgili aldığı haber sonrasında eşini ve kızını da yanına alarak baba evine geri döner.

Film Türü

Gerilim, Dram

Film Yönetmeni

Umur Turagay

Film Oyuncuları

Gizem Erman Soysaldı, Burçin Terzioğlu, Birkan Sokullu, Serkan Keskin, Melisa Şenolsun

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

13 Aralık 2019

IMDb Puanı

6.3

Film Konusu & Özet & Detaylar

Nisan, yıllardır farklı nedenlerden ötürü babası ile görüşmeyen genç bir kadındır. Günün birinde babası ile ilgili aldığı haber sonrasında eşini ve kızını da yanına alarak baba evine geri döner. Nisan, uzun seneler önce babasının yaşamakta olduğu bu köşkten kaçarak ayrılmıştır. Nisan geri döndüğü bu köşkte oldukça garip olaylara şahit olur. Nisan, köşkte yıllar önce yaşadığı anılar ile yüzleşmektedir. Diğer taraftan babasının durumu ile ilgili olarak görevlendirilen polis memuru da Nisan’ı sorgulamaktadır. Nisan bu sorgulama ve anılar kuşağında kendisini oldukça zor bir durumda bulacaktır ve bu durumdan kurtulmanın tek yolu vardır o da köşkte yaşanmakta olan sırların açığa çıkarılmasıdır.

Fragman

Güzelliğin Portresi, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın