Hamlet

6.9/10 - (85 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

Hamlet; Büyükada’da yaşamlarını faytonculukla sürdüren birçok aile bir gece başlarına gelen bir olayın etkisi altına girmiştir.

Film Türü Nedir ?

Uslanmaz Romantiklere, Duygusal

Film Yönetmeni Kimdir ?

Kaan Müjdeci

Film Oyuncuları Kimdir ?

Erdal Beşikçioğlu, Şebnem Bozoklu, Elit İşcan, Ahmet Rıfat Şungar, Emrullah Çakay

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

19 Ekim 2021

IMDb Puanı

6.9

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Hamlet; Büyükada’da yaşamlarını faytonculukla sürdüren birçok aile bir gece başlarına gelen bir olayın etkisi altına girmiştir. Atlar nedeni bilinmeyen bir şekil de at vebası yüzünden sahip oldukları tüm atlar telef olmuştur. Bu da yetmez gibi faytoncuların başı kardeşi tarafından öldürülür. Nedeni bilinmeyen bu gizemli cinayet ve atların telef olması arasında bir ilişki var mıdır ? Bu cinayetin nedeni fayton krallığını ele geçirmek midir?

Faytonların sahibinin telef olan atların gömüleceği gece cinayete kurban gitmesi iktidar cinayeti sinyallerini gösterir. Abisini öldüren kardeşi cinayetten kendini aklamayı başarır bu da yetmezmiş gibi yengesiyle evlenerek devletten de yardım alır. Ancak bu cinayetin katilinin amcası olduğundan emin olan faytoncunun kızı gerçekleri ortaya çıkartmak için büyük bir mücadele içine girmiştir.

Fragman

Hamlet, Gain, Dizi konusu, oyuncuları, yönetmeni, fragmanı, tüm bölümler, imdb, inceleme, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, season, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle