Hanna

6.8/10 - (99 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

Hanna, Toplumdan uzak yetiştirilen ve suikastçı olarak eğitilen genç Hanna, normal bir yaşam arzular; ancak saklandığı yerden çıkınca CIA’in hedefi hâline gelir.

Film Türü Nedir ?

Macera

Film Yönetmeni Kimdir ?

Joe Wright

Film Oyuncuları Kimdir ?

Eric Bana, Cate Blanchett, Saoirse Ronan, Jason Flemyng, Vicky Krieps

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

10 Haziran 2011

IMDb Puanı

6.8

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Hanna, dünyanın gözlerden ırak bir köşesinde, eski bir ajan olan babası tarafından bir ölüm makinesi olarak yetiştirilmiştir. İlk kez gerçek dünya ile tanışan 16 yaşındaki bu genç kız, hayatta kalabilmek için savaşmak zorundadır. Yönetmen Joe Wright Avrupa ve Fas’ta çektiği Hanna’da, karanlık bir masalı macera ve gerilim yüklü bir filme dönüştürüyor. Hanna (Atonement’daki Rolü ile Akademi Ödülü adayı olan Saoirse Ronan canlandırıyor) 16 yaşında, akıllı ve kendini davasına adamış bir kızdır. Yaşının çok üstünde olan gücü ve keskin askeri zekası; sahip olduğu tüm bu sıradışı özellikler eski bir CIA ajanı olan babası Erik’in (Eric Bana), onu gözlerden ırak vahşi doğadaki yetiştirme tarzından kaynaklanır. Yaşıtlarından çok farklı bir eğitim gören ve mükemmel bir sükastçı olan Hanna’yı gerçek dünyada ise tamamlanması gereken yarım kalmış bir aile işi beklemektedir.

Fragman

Hanna Netflix Film Fragman

Hanna, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın