Happiest Season

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Happiest Season, Harper Caldwell ve Abby Holland bir yıla yakın bir süredir birlikte olan lezbiyen bir çifttir. Abby, ailesini uzun bir süre önce kaybetmiş, Harper ise ailesinden uzakta yaşamını sürdürmektedir.

Film Türü Nedir ?

Romantik-Komedi

Film Yönetmeni Kimdir ?

Clea DuVall

Film Oyuncuları Kimdir ?

Kristen Stewart, Mackenzie Davis, Dan Levy, Alison Brie, Aubrey Plaza

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

25 Kasım 2020

IMDb Puanı

6.7

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Happiest Season, Harper Caldwell ve Abby Holland bir yıla yakın bir süredir birlikte olan lezbiyen bir çifttir. Abby, ailesini uzun bir süre önce kaybetmiş, Harper ise ailesinden uzakta yaşamını sürdürmektedir. Ailesinin kaybından sonra Abby özel kutlama günlerinden hoşlanmamaktadır. Harper’ da ona bir sürpriz yaparak Noel’ i kendi ailesi ile birlikte geçirmeyi planlar. Bu sayede ailesi ile de tanıştırmış olacaktır.

Tabi ki ailesinin cinsel tercihlerinden haberleri yoktur. Tüm aile onu Harper’ın ailesi olmayan yetim arkadaşı Noel’ de yanlız kalmaması için getirdiği yakın arkadaş olarak tanımışlardır. Gerçeklerden kimsenin haberi yoktur. Connor ve Riley Johnson ile tanışan Abby, bu durumdan pek hoşnut değildir. Çünkü onlar Abby’ nin eski sevgilileridir. Bu yakın aile tanışmasında aslında kız arkadaşını daha yakından tanıma fırsatı da yakalamış olmaktadır.

Fragman

Happiest Season, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın