Hara Filmi (2022) | Konusu – Oyuncuları – Fragmanı İzle

Puan Verin

Sinemaseverlerin uzun süredir merakla beklediği Hara filmi sinema salonlarında gösterime girdi. Filmin çekimlerine başlandığı günden bu yana görsel ve yazılı basında çıkan haberler ile merak uyandıran film yayınlanan fragmanı ile de oldukça büyük ilgi çekmişti. Hara filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin yayınlanan fragmanı ve konusu dikkate alındığında izleyicilerden tam not alacağını şimdiden belirtebiliriz. Hara filmi ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgiler bu haberimizde…

Hara Filmi Türü

Dram

Hara Filmi Vizyon Tarihi

14 Ekim 2022

Hara Filmi Oyuncuları

Dolunay Soysert, Nehir Erdoğan, Isabella Haddock

Hara Filmi IMDB Puanı

5.5

Hara Filmi Konusu

Film, babası veteriner olan ve çiftlikte atlarla ilgilenerek büyüyen genç Beste’nin, çiftliğin yeni sahibinin çiftliği kapatma kararı sonrası yaşadıklarını anlatıyor.
Babası veteriner olan ve atlarla iç içe büyüyen Beste, yeni gelen patronun çiftliği kapatma kararına direnir. Atların teker teker satıldığı süreçte, Beste’nin annesi ve babası da ayrılma kararı alırlar. Bir yandan en sevdiği at Turagay’ın satılması diğer yandan ailesinin dağılmasıyla, on üç yaşındaki bir kız için çok zorlu bir süreç başlamıştır. Ama Beste, kolay kolay pes edecek biri değildir.

Yorum yapın