Hashtag

1.6/10 - (46 {Puan})
Film Özeti

Hashtag, bir film çekimi için ıssız bir yerde toplanan altı sosyal medya fenomeninin başlarına gelen korku ve gerilim dolu olayları konu alıyor.

Film Türü

Korku, Gerilim

Film Yönetmeni

Başaran Şimşek

Film Oyuncuları

Özüm Çakır, Ela Yörüklü, Gülderen Güler, Burak Çoban, Ergülcan Akıncıoğlu

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

30 Ekim 2020

IMDb Puanı

6.5

Film Konusu & Özet & Detaylar

Hashtag, bir film çekimi için ıssız bir yerde toplanan altı sosyal medya fenomeninin başlarına gelen korku ve gerilim dolu olayları konu alıyor. Altı sosyal medya fenomeni, gizemli bir film yönetmeninden beklemedikleri bir teklif alır. Yönetmen onlara yeni çekeceği korku filminde rol almalarını teklif eder. Fenomenler, türü yeniden tanımlayacağı iddia edilen korku filminde rol almayı kabul ederler ve vakit geçirmeksizin çekimlerin yapılacağı bölgeye giderler. Bir araya geldikleri yer, medeniyetten çok uzakta bir dağ evidir. Hiçbirinin farkında olmadığı şey ise, film çekimi için geldiklerini sandıkları bu yerde onları çok kötü sürprizlerin beklediğidir. Sosyal medya ünlüleri, bir anda kendilerini geçmiş günahlarının bedelini öderken bulur.

Fragman

Hashtag, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın