Hayal Adası – Fantasy Island

Puan Verin
Film Özeti

Hayal Adası – Fantasy Island, günlük hayatın koşuşturmasından sıyrılmak ve eğlenceli vakit geçirmek için, cennet benzeri bir adada lüks koşullarda tatil hakkı kazanan bir grup insanın başından geçenleri konu ediyor.

Orjinal Adı

Fantasy Island

Film Türü

Korku

Film Yönetmeni

Jeff Wadlow

Film Oyuncuları

Maggie Q, Michael Pena, Lucy Hale, Michael Rooker, Charlotte McKinney

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

6 Mart 2020

IMDb Puanı

4.6

Film Konusu & Özet & Detaylar

Hayal Adası – Fantasy Island, günlük hayatın koşuşturmasından sıyrılmak ve eğlenceli vakit geçirmek için, cennet benzeri bir adada lüks koşullarda tatil hakkı kazanan bir grup insanın başından geçenleri konu ediyor. Hayal Adası – Fantasy Island’nda gönüllerince eğlenecekleri, hayallerindeki pek çok şeyi gerçekleştirebilecekleri onlara vaat edilir. Başlangıçta, baş döndürücü bir doğaya sahip adadaki mükemmel imkanlar, eğlenceli partiler, deniz ve havuz keyfi hepsini çok memnun eder. Ancak zaman ilerledikçe her şeyin görünenlerden ibaret olmadığı açığa çıkar. Karanlık temalar ve doğaüstü olaylarla örülü bir kapana sıkışan insanlar, artık hayatta kalabilmek için zorlu bir mücadele vermek zorundadır.

Fragman

Hayal Adası, Fantasy Island, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın