Hayalet: 3 Yaşam

8/10 - (96 {Puan})
Film Özeti

Hayalet: 3 Yaşam; aldıkları kararlar ve yaptıkları seçimlerle birbirlerinin hayatlarını etkileyen üç yabancının hikayesini konu alıyor.

Film Türü

Dram, Aksiyon

Film Yönetmeni

Ömer İnal, David Szatarski

Film Oyuncuları

Eric Roberts, Berrak Tüzünataç, Yetkin Dikinciler

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

14 Şubat 2020

IMDb Puanı

8.0

Film Konusu & Özet & Detaylar

Hayalet: 3 Yaşam; aldıkları kararlar ve yaptıkları seçimlerle birbirlerinin hayatlarını etkileyen üç yabancının hikayesini konu alıyor. Aylin, Cihangir ve Fikret birbirlerinden tamamen farklı kişiliklere sahip olan ve yaşamları boyunca hiç tanışmayan insanlardır. Ancak onların aldıkları kararlar ve yaptıkları anlık ve önemsiz gibi görünen seçimler birbirlerinin hayatında beklenmedik sonuçlar yaratır. Her üçünün de hayatları bu karalar ve seçimler sonucu tamamen değişir. Birbirlerinin hayatlarındaki görünmeyen sonuçlar gözler önüne serilir. Bu üç kişinin hayatı tahmin edilemez şekilde sonuçlanacaktır.

Fragman

Hayalet: 3 Yaşam, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın