Hayalet Avcıları: Öteki Dünya

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Hayalet Avcıları: Öteki Dünya, mali zorluklar ile baş etmeye çalışan bekar bir anne olan Callie, babasından kalan eski eve yerleşir.

Orjinal Adı

Ghostbusters: Afterlife

Film Türü Nedir ?

Komedi, Fantastik, Aksiyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Jason Reitman

Film Oyuncuları Kimdir ?

Mckenna Grace, Paul Rudd, Finn Wolfhard, Carrie Coon, Bill Murray

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

19 Kasım 2021

IMDb Puanı

7.1

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Hayalet Avcıları: Öteki Dünya, mali zorluklar ile baş etmeye çalışan bekar bir anne olan Callie, babasından kalan eski eve yerleşir.

Ghostbusters: Afterlife, Callie, çocukları Trevor ve Phoebe ile birlikte maddi zorluklar ile baş etmekte zorlanmalarından dolayı babasından kalan eski köhne eve taşınmak zorunda kalırlar. Trevor, yeni hayatlarından ve evlerinden memnunsuzluk içindeyken evde ilginç birşey keşfeder. Büyükbabasının mirası ile ilgili gizemli bir sırrı fark etmiştir. Büyük babasının Hayalet Avcıları ekibinin bir üyesi olduğunu kanıtlayan ekipmanları bulması ile arkadaşlarıyla bu eşyaları karıştırmaya başlarlar. Ancak bu yaptıkları kasabanın altında ki büyük bir tehlikenin ortaya çıkmasına neden olacaktır.

Fragman

Hayalet Avcıları: Öteki Dünya, Ghostbusters: Afterlife, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle