Hayallerin Peşinde

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Hayallerin Peşinde, Zak, 22 yaşına gelmiş bir gençtir ve down sendromludur. Bu gencin çocukluğundan bu yana bir hayali vardır o da güreşçi olmak.

Orjinal Adı

The Peanut Butter Falcon

Film Türü

Macera, Komedi, Dram

Film Yönetmeni

Michael Schwartz, Tyler Nilson

Film Oyuncuları

Zack Gottsagen, Dakota Johnson, Shia Labeouf, Bruce Dern, Thomas Haden Church

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

21 Ağustos 2020

IMDb Puanı

7.6

Film Konusu & Özet & Detaylar

Hayallerin Peşinde, Zak, 22 yaşına gelmiş bir gençtir ve down sendromludur. Bu gencin çocukluğundan bu yana bir hayali vardır o da güreşçi olmak. Bu hayalini gerçekleştirmeyi öylesine arzu etmektedir ki bu uğurda bakım görmekte olduğu bakım evinden firar eder. Salt Water Redneck isimli güreş okuluna giderek kayıt olmak istemektedir. Bunun için yola çıkan Zak, yolculuk esnasında Tyler isimli bir haydut ile tanışır. İkili kısa süre içerisinde arkadaş olurlar. Tyler, Zak’ın antrenörü olacaktır. Bakım evinde çalışmakta olan iyi kalpli Elenor hemşire de bu ikiliye yardımcı olacaktır.

Fragman

Hayallerin Peşinde, The Peanut Butter Falcon, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın