Hayata Röveşata Çeken Adam

7.6/10 - (100 {Puan})

Hayata Röveşata Çeken Adam filmi, 13 Ocak 2023 tarihinde vizyona giren Komedi ve Dram türünde bir yapımdır. Yönetmenliğini Marc Forster‘ın üstlendiği filmin baş rollerinde Tom Hanks, Rachel Keller, Manuel Garcia-Rulfo yer almaktadır.

Hayata Röveşata Çeken Adam Filmi Konusu | İnceleme | Yorumları

Tom Hanks‘in baş rolünde yer aldığı film, A Man Called Ove adındaki Fredrik Backman’ın romanından sinemaya uyarlanmıştır. Otto Anderson, huysuz bir duldur. Otto’nun en büyük eğlencesi kendinden bıkan komşularını eleştirmek ve onları eleştirmektir. Oturmakta olduğu dairenin yanına oldukça neşe dolu bir aile taşınır. Marisol, hamile bir kadındır ve oldukça zeki bir kadındır. Otto ile baş edebilecek kıvrak bir zekaya sahiptir. Bu ikilinin arasında hayatlarını derinden etkileyecek bir dostluk başlamak üzeredir.

Ayrıca aşağıdaki filmlerde ilginizi çekebilir.

Gasp

Ai

Tamiri Mümkün

İllegal Hayatlar

Hayaller Ülkesi: Gizemli Macera

Hayata Röveşata Çeken Adam filmi gibi Komedi türündeki filmlerden hoşlanıyorsanız benzer filmleri Komedi Filmleri kategorimizden takip edebilirsiniz.

Sitemiz www.heavytrend.com‘u takip ederek vizyona giren ve girecek filmlerden haberdar olabilirsiniz.

Hayata Röveşata Çeken Adam filmi full izle, inceleme, yorumları, eleştiri, ekşi, fragmanı, kadrosu, başrol oyuncuları, IMDB puanı, kaç saat, süresi, senaryo, vizyon tarihi, ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, bütçe

Yorum yapın