Hedefim Sensin

7.7/10 - (9 {Puan})
Film Özeti

Hedefim Sensin, hayatını çiğ köfte satarak kazanan Zekeriya Taştan adlı bir adamın eğlenceli hikayesini beyaz perdeye aktarıyor.

Film Türü

Komedi

Film Yönetmeni

Kıvanç Baruönü

Film Oyuncuları

Ata Demirer, Demet Akbağ, Gonca Vuslateri, İlker Aksum, Tarık Ünlüoğlu

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

30 Kasım 2018

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Hedefim Sensin, hayatını çiğ köfte satarak kazanan Zekeriya Taştan adlı bir adamın eğlenceli hikayesini beyaz perdeye aktarıyor. Zekeriya Taştan, İstanbul sokaklarında çiğ köfte satarak geçimini sağlayan genç bir adamdır. Fazlasıyla geveze bir adam olan Zekeriya, bir türlü çenesini tutamadığı için başına gelmeyen kalmaz. Yine bir gün hiç konuşmaması gereken bir yer ve zamanda çenesini tutamaz ve başını çok büyük bir belaya sokar. Öyle ki canını kurtarmak için yaşadığı şehri bile terk eden Zekeriya, Gökçeada’ya yerleşmek zorunda kalır. Yeni yuvası Gökçeada, Zekeriya’nın hayatının tamamen değişeceği yer olur. Yalnız Gökçeada’ya gelmesi ile değişen sadece Zekeriya’nın hayatı olmaz. Adanın yeni sakini ile beraber Hafize, Leyla ve Yarım Hasan’ın hayatları da hiç hayal edemeyecekleri bir yola girer.

Fragman

Hedefim Sensin, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın