Hemen Döneriz

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Hemen Döneriz, genç bir adam olan Özkan nadir bir Hollanda çiçeği olan ve çok farklı etkileri bulunan bir çiçek ile ilgili bir araştırma faaliyeti yürütmektedir.

Film Türü

Komedi

Film Yönetmeni

Haydar Işık

Film Oyuncuları

Kadir Polatcı, Murat Genç, Burak Satıbol, Amir Zakaria, Buse İskenderoğlu

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

29 Kasım 2019

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Özkan genç bir adamdır ve bir araştırma yürütmektedir. Halis bir Hollanda çiçeği olan ve çok farklı etkileri bulunan bir çiçek ile ilgili bir araştırma faaliyeti yürütmektedir. Bu araştırma için de saksıda bir çiçek yetiştirmektedir. Çağımızda insanların en büyük sorunu olan stresin ortadan kaldırılmasını önlemeye yönelik bir bitki üzerinde çalışmalarını devam ettiren Özkan, sonunda hedeflediği bitkiyi yetiştirir ve insan beyninin salgıladığı stres hormonunu düzenleyen bu bitki sayesinde çağın en önemli sorunlarından birine karşı yakaladığı bu başarıyı kutlamak üzere bir parti vermeye karar verir. Partiye en yakın arkadaşlarını davet eden Özkan’ı büyük bir problem beklemektedir. Uzun zamandır baş belası olan bir karga Özkan’ın büyük emekler ile yetiştirdiği bu tedavi edici bitkiyi yer. Özkan’ın bütün çalışmaları bir anda yok olmuştur.

Fragman

Hemen Döneriz, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın