Hep Yek 3

Puan Verin
Film Özeti

Günün birinde ülkenin tanınmış kabadayılarından birinin şöhret ve şehvet düşkünü oğlu olan Cevat Bakır’ın hapse girmesine neden olurlar.

Film Türü

Komedi

Film Yönetmeni

Özgür Bakar

Film Oyuncuları

Gökhan Yıkılkan, İnan Ulaş Torun, Ali Sürmeli, Yıldırım Memişoğlu, Mahmut Tuncer

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

15 Şubat 2019

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Hep Yek 3. Günün birinde ülkenin tanınmış kabadayılarından birinin şöhret ve şehvet düşkünü oğlu olan Cevat Bakır’ın hapse girmesine neden olurlar. Harıl harıl Cevat’ı hapisten çıkarmanın yollarını arayan ikili, çareyi Nizam Baba’dan yardım dilenmekte bulur. Nizam Baba ile bir anlaşma yapıp, her şeyi yoluna koyduklarını düşünen Altan ile Gürkan, başlarını yeni belalara sokmadan duramaz. Yaptıkları kritik bir hata Altan ile Gürkan’ın, mafyanın ölüm listesinin ilk sıralarına yükselmesine neden olur. Peşlerine düşen adamlardan kaçan Altan ile Gürkan, soluğu İstanbul’un en büyük tarihi eser kaçakçısı olan Bilal Özkök’ün düzenlediği bir yılbaşı partisinde alır. İstanbul’un en kalbur üstü isimlerinin bir araya geldiği partide ortalığı birbirine katan ikili, kendilerini bir dizi yeni ve komik maceranın içerisine atar.

Fragman

Hep Yek 3 film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın