Her Şey Dahil

9/10 - (6 {Puan})

Sinemaseverlerin uzun süredir merakla beklediği Her Şey Dahil filmi sinema salonlarında gösterime girdi. Filmin çekimlerine başlandığı günden bu yana görsel ve yazılı basında çıkan haberler ile merak uyandıran film yayınlanan fragmanı ile de oldukça büyük ilgi çekmişti. Her Şey Dahil filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin yayınlanan fragmanı ve konusu dikkate alındığında izleyicilerden tam not alacağını şimdiden belirtebiliriz. Her Şey Dahil filmi ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgiler bu haberimizde…

Her Şey Dahil Film Konusu | Özeti Nedir ?

Yerli Komedi türünde bir yapım olan film 1 saat 41 dakika süreye sahiptir ve 9 Aralık 2022 tarihinde gösterime girmiştir. Her biri farklı donörlerden dünyaya gelen Faruk, Ayhan ve Kasım isminde 3 kardeş dedelerinden kalan Ege’deki bir koyun tapusunu almaya oldukça yakındırlar ama ödenmemiş 2 taksit olduğunu öğrenirler.
Bu taksitleri ödeyebilmek için de koyda bir tatil köyü açmaya niyetlenirler. Faruk tesadüfen tanıştığı yazar Fulden’i de açılışa davet eder. Organik ve doğal bir tatilin hayalini kuran müşteriler koya geldiklerinde hiçbir şeyin vaat edildiği gibi olmadığını görünce ortalık fena karışır.

Her Şey Dahil Film Türü Nedir ?

Komedi

Her Şey Dahil Film Yönetmeni Kimdir ?

Hakan Eser

Her Şey Dahil Film Oyuncuları Kimdir ?

Gürgen Öz, Gonca Vuslateri, Hakan Bilgin

Her Şey Dahil Filmi Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

09 Aralık 2022

Her Şey Dahil Filmi IMDb Puanı – Film Süresi

1 Saat 41 Dakika

Yorum yapın