High Life

Puan Verin
High Life Film Özeti Nedir ?

High Life, İnsanoğlunun yakın zamanda yaşadığı en heyecan verici gelişmelerden biri olarak gösterilen ilk kara delik görüntüsünden hemen önce vizyona giren High Life, benzer bir bilinmezliğe ışık tutma fikrinden evrilmiştir.

High Life Film Türü Nedir ?

Korku, Macera, Dram

High Life Film Yönetmeni Kimdir ?

Claire Denis

High Life Film Oyuncuları Kimdir ?

Robert Pattinson, Juliette Binoche, André Benjamin, Mia Goth, Lars Eidinger

High Life Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

3 Mayıs 2019

High Life IMDb Puanı

5.8

High Life Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

High Life, İnsanoğlunun yakın zamanda yaşadığı en heyecan verici gelişmelerden biri olarak gösterilen ilk kara delik görüntüsünden hemen önce vizyona giren High Life, benzer bir bilinmezliğe ışık tutma fikrinden evrilmiş ve daha önce mahkum olan bir grup astronotun, alternatif bir enerji kaynağı arayışıyla bir kara deliğe doğru seyahat etme görevini odağına alan bir film. Ömür boyu hapis cezası almış bir grup suçlunun hikayesi konu ediliyor. Onların bu cezayla karşı karşıya kalmamaları için önlerinde bulunan tek seçenek ise, sonu ölümle bitebilecek bir deneye katılmaya gönüllü olmak. Şanslarını denemeyi seçen suçlular, uzayda gerçekleşecek olan insan üreme deneyinin bir parçası olmayı kabul eder. Fakat hayatta kalmak onlar için hiç de kolay olmayacaktır. İçinde bulundukları gemi bir kozmik ışın fırtınasına maruz kalınca, suçlular için gerçek bir ölüm kalım savaşı başlar.

High Life Fragman

High Life, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın