Hızlı ve Öfkeli 7

Puan Verin
Film Özeti

Hızlı ve Öfkeli 7, Dominic Toretto ve arkadaşları, artık eskiden olduğu gibi suç dünyasından uzak durmaya karar vermişlerdir.

Orjinal Adı

Fast and Furious 7

Film Türü

Aksiyon

Film Yönetmeni

James Wan

Film Oyuncuları

Nathalie Emmanuel, Gal Gadot, Jocelin Donahue, John Brotherton, Djimon Hounsou

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

3 Nisan 2015

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Hızlı ve Öfkeli 7, Dominic Toretto ve arkadaşları, artık eskiden olduğu gibi suç dünyasından uzak durmaya karar vermişlerdir. Hikayenin öncesinde Owen, Shaw’u hastanede yoğun bakıma gönderdikten sonra yollarını ayırmışlardır. Ancak Shaw’un kardeşi Deckard Shaw, (Jason Statham) ona bunları yapanları bulup intikam almak için başta Torretto olmak üzere ekibin tüm üyelerini öldürmeye and içmiştir. Bu arada Jakarde adlı Somalili bir terörist ve Mr. Nobody adıyla tanınan üst düzey bir hükümet görevlisi, Tanrının Gözü adında çok önemli bir bilgisayar yazılımını ele geçirmeye çabalamaktadırlar. Toretto takımı bir araya getirerek makul bir anlaşma yapar. Plana göre, hem Tanrının Gözünü ele geçirecek hem de peşlerindeki Shaw’dan kurtulacaklardır. Ancak planlar istedikleri gibi gitmez ve peşlerindeki kötü adam, Dom’dan daha zeki çıkar. Ekip olarak büyük tehlikeler onları beklemektedir.

Fragman

Hızlı ve Öfkeli 7, Fast and Furious 7, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın