Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw

Puan Verin
Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw Film Özeti Nedir ?

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw, insanlığı tehdit eden bir güce karşı birlikte mücadele etmek zorunda kalan Hobbs ve Shaw’un hikayesini konu alıyor.

Orjinal Adı

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw Film Türü Nedir ?

Macera, Aksiyon, 3 Boyutlu, IMAX

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw Film Yönetmeni Kimdir ?

David Leitch

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw Film Oyuncuları Kimdir ?

Dwayne Johnson, Jason Statham, Idris Elba, Vanessa Kirby, Eiza González

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

2 Ağustos 2019

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw IMDb Puanı

6.5

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw, insanlığı tehdit eden bir güce karşı birlikte mücadele etmek zorunda kalan Hobbs ve Shaw’un hikayesini konu alıyor. Amerika’nın Diplomatik Güvenlik Hizmetlerinin sadık bir ajanı olan Luke Hobbs ile eski bir İngiliz askeri elit ajanı olan Deckard Shaw, yıllar boyunca birbirlerini alt etmeye çalışsalar da, bu defa aynı tarafta yer almak zorundadır. İnsanlık, büyük bir biyolojik tehdit ile karşı karşıya kalmıştır. Siber genetik ile güçlendirilmiş anarşist Brixton, insanlığın değişmesine sebep olabilecek bir biyolojik virüsü ele geçirir. Dünyayı tehlike altında bırakan Brixton’ı yenmek zorunda olan insan azmanı kanun adamı Hobbs ile kanunları hiç takmayan Shaw’un, zıt karakterlerini bir yana bırakarak güçlerini birleştirmek ve birlikte hareket etmekten başka şansı yoktur.

Fragman

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw, Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın