Hobbit: Beş Ordunun Savaşı

7.4/10 - (78 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

Hobbit: Beş Ordunun Savaşı, The Hobbit üçlemesinin son halkası olan üçüncü filmde, Bilbo Baggins, Thorin Meşekalkan ve Cüceler Bölüğü’nün maceraları nihayet sona eriyor.

Orjinal Adı

The Hobbit: The Battle of the Five Armies

Film Türü Nedir ?

Macera, Fantastik, 3 Boyutlu

Film Yönetmeni Kimdir ?

Peter Jackson

Film Oyuncuları Kimdir ?

Cate Blanchett, Martin Freeman, Christopher Lee, Evangeline Lilly, Hugo Weaving

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

17 Aralık 2014

IMDb Puanı

7.4

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Hobbit: Beş Ordunun Savaşı, The Hobbit üçlemesinin son halkası olan üçüncü filmde, Bilbo Baggins, Thorin Meşekalkan ve Cüceler Bölüğü’nün maceraları nihayet sona eriyor. Ejderha Smaug ile karşı karşıya geldikten ve günahkar Hobbit Gollum’dan meşhur güç yüzüğünü kaptıktan sonra sağ salim evine varıncaya dek Bilbo’yu daha onlarca yeni macera bekliyor. Yurtlarına yeniden kavuşan Erebor Cüceleri, Ejderha Smaug’u Göl Kasabası’nın masum sakinlerinin üzerine saldıkları gerçeğiyle yüzleşmek durumundadırlar. Thorin Meşekalkan ise Arkentaşı’nı ararken önem verdiği prensiplerden ödün vermiştir.

Thorin’e faydası dokunmayan Bilbo, tehlikeli bir seçim yapmanın eşiğine gelir. Bu sırada Lord Sauron, Yalnız Dağ’a planladığı gizli saldırı için dört Ork bölüğü görevlendirmiştir. Artık Cüce, Elf ve İnsanların önünde iki seçenek vardır: Ya güç birliği yapıp hep birlikte savaşacaklar ya da hep birlikte yok olacaklardır. Beş ordu toplanıp savaşa hazırlanırken, Bilbo hem kendi hayatını hem de dostlarını kurtarmak için yeniden savaşmak zorunda kalacaktır.

Fragman

Hobbit: Beş Ordunun Savaşı, The Hobbit: The Battle of the Five Armies, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın