Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları

Puan Verin
Film Özeti

Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları, Hobbit Bilbo Baggins, beraberinde Thorin Meşekalkan’ı ve 12 cüce ile birlikte Kuytuorman’a doğru yola çıkmıştır.

Orjinal Adı

The Hobbit: The Desolation of Smaug

Film Türü

Macera, Fantastik, 3 Boyutlu

Film Yönetmeni

Peter Jackson

Film Oyuncuları

Martin Freeman, Lawrence Makoare, Evangeline Lilly, Ian McKellen, Stephen Fry

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

13 Aralık 2013

IMDb Puanı

7.8

Film Konusu & Özet & Detaylar

Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları, Hobbit Bilbo Baggins, beraberinde Thorin Meşekalkan’ı ve 12 cüce ile birlikte Kuytuorman’a doğru yola çıkmıştır. Yalnız Dağ’a ve Kayıp Erebor Cüce Krallığı’na varmak için çıktıkları bu yolculukta oldukça çetin mücadeleler vermek zorunda kalırlar. Gitmek istedikleri bu topraklar Ejderha Smaug’un uzun zamandır hükümranlığını sürdürdüğü yerlerdir. Büyücü Gandalf’tan orman girişinde ayrılan ekip örümcek ağları ile verdikleri mücadeleden tam kurtulmuşken savaşçı orman elfleri tarafından esir alınırlar. Bu arada Azog’un başlarında bulunduğu Ork’ların güçleri her geçen gün daha da artmaktadır. Elf krallığı güvenli gibi görünse de Ork’lar burada dahi cüceleri kovalamaktadır. Göl kasabasına ve Yalnız Dağ’a ulaşmaya çalışan cüceler ile Hobbit Bilbo Baggins bu yolda düşmanların en büyüğü olan ateşlerin efendisi Ejderha Smaug ile henüz karşılaşmamışlardır.

Ejderha Smaug altınlarının altında derin bir uykuda iken uyanmıştır ve cüceler ile Bilbo’yu Ejderha Smaug’a karşı zorlu bir mücadele beklemektedir. Bakalım bu ekip düşmanlarından kurtulup Arkantaşı’na ulaşmayı başarabilecekler mi?

Fragman

Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları, The Hobbit: The Desolation of Smaug, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın