Holiday in The Wild

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Holiday In The Wild, herşey çok güzel giderken ikinci balayı planları yapılırken hiçbirşey göründüğü gibi değildir tam da herşey çok güzel gidiyor derken kocası tarafından terk edilen Kate Conrad, hayatı bir anda allak bullak olmuştur.

Film Türü Nedir ?

DramRomantikKomedi

Film Yönetmeni Kimdir ?

Ernie Barbarash

Film Oyuncuları Kimdir ?

Rob Lowe, Kristin Davis, Colin Moss

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

1 Kasım 2019

IMDb Puanı

6.1

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Holiday In The Wild, herşeyin çok güzel gittiği bir zaman ikinci balayı planları yapılıyor. Ancak hiçbirşey göründüğü gibi değildir tam da herşey çok güzel gidiyor derken kocası tarafından terk edilen Kate Conrad, hayatı bir anda allak bullak olmuştur. Eşi ve oğlu ile Manhattan’ da yaşayan mutlu bir aile tablosu çizilen Kate Conrad, hayatı kocasının tam da ikinci balayı planları sırasında terk etmesi ile biranda değişir. Bu süreçte de Oğlu üniversite için evden ayrılmıştır ve tek başına yapa yalnız kaldığını hissetmektedir.

Zambiya’ da kocasına sürpriz bir ikinci bal ayıp planlayan Kate, hayatlarına renk geleceğini ve daha mutlu olacaklarını düşündüğü sırada kocasının beklenmedik hareketi herşeyi mahfeder. Kate, kocasından büyük bir heyecanla bu sürprizine karşılık vereceğini beklerken kendisini ter edeceğini öğrenmesi ile yıkılmıştır. Kocasının kendisini terk etmesi üzerine bu tatili tek başına yapmaya karar veren Kate’ i hayatında beklenmedik yenilikler yaşayacağı bir Noel olacaktır. Tatilini noel’ e kadar uzatarak içinde bulunduğu psikolojik ruh halini bir an önce atlatmayı planlarken beklenmedik bir aşk ufukta gözükünce herşey bir anda çok daha farklı boyutlara gelir.

Fragman

Holiday in The Wild, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın