Hopper ve Çılgın Çetesi: Büyük Macera

Puan Verin
Film Özeti

Hopper ve Çılgın Çetesi: Büyük Macera, Hopper, yarı tavşan yarı tavuk olarak dünyaya gelir, oldukça ünlü bir tavşan maceracısı olan Kral Peter tarafından evlat edinilmiştir.

Orjinal Adı

Hopper et le hamster des ténèbres, Chickenhare and the Hamster of Darkness

Film Türü

Macera, Komedi, Animasyon

Film Yönetmeni

Ben Stassen, Benjamin Mousquet

Film Oyuncuları

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

27 Mayıs 2022

IMDb Puanı

6.3

Film Konusu & Özet & Detaylar

Hopper ve Çılgın Çetesi: Büyük Macera, Hopper, yarı tavşan yarı tavuk olarak dünyaya gelir, oldukça ünlü bir tavşan maceracısı olan Kral Peter tarafından evlat edinilmiştir. Hopper ve arkadaşlarının eğlence dolu macerasına şahit olacağımız animasyon türündeki yapımda Karanlığın Hamster’ının Asasını amcasından önce bulmak isteyen Hopper arkadaşları ile birlikte bir maceraya atılır.

Yarı tavuk yarı tavşan olan Hopper karakteri küçük izleyicilerin oldukça seveceği bir karakter. Hopper, evlat edinilmiştir ve kendisini büyük bir macera beklemektedir. Karanlığın Hamster’ının Asasını bulmak için yola çıkan Hopper ve arkadaşlarını birbirinden heyecan dolu olaylar beklemektedir. Büyük bir maceraya atılan Hopper ve arkadaşları acaba bu maceranın sonunda mutlu sona ulaşacak mı?

Fragman

Hopper ve Çılgın Çetesi: Büyük Macera, Hopper et le hamster des ténèbres, Chickenhare and the Hamster of Darkness, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın