Hotwired in Suburbia

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Hotwired in Suburbia, Lise öğrencisi Emiliy Wheeler ve onun en yakın arkadaşı Max’in, hızlı araba yarışları, lüks araba hırsızlığı ve buna benzer yasa dışı ve adrenalin dolu para hırsları ile süren bir hayat.

Film Türü Nedir ?

Macera – Gerilim

Film Yönetmeni Kimdir ?

Jason Bourque

Film Oyuncuları Kimdir ?

Michael Dickson, Rj Copan, Tanya Clarke, Zoë Belkin

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

25 Kasım 2020

IMDb Puanı

3.7

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Hotwired in Suburbia, Lise öğrencisi Emiliy Wheeler ve onun en yakın arkadaşı Max’in, hızlı araba yarışları, lüks araba hırsızlığı ve buna benzer yasa dışı ve adrenalin dolu para hırsları ile süren bir hayat. Bunların yanı sıra kızını bu hayattan kurtarmaya çalışan çaresiz bir annenin de konuya dahil olması ile büyük bir mücadele hikayesi başlar. Emiliy’nin babası eski ve başarılı bir araba yarış pilotudur. Bir yarış esnasında kaza geçirip hayatını kaybedince ailesi dağılma noktasına gelmiştir.

Emiliy’e babasının başlayıp bitiremediği garajların da duran eski klasik arabayı toplamak en büyük hayali olmuştur. Araba tamiri konusunda oldukça başarılı olan Emiliy çalıştığı kahve dükkanından hem para kazanıp hem de arabanın parçalarının masrafını karşılayacak kadar para kazanmamaktadır. Durum böyle olunca eski okul arkadaşı aynı zaman da oto hırsızı olan Dylan, ile aralarında bir yakınlaşma başlar. Birbirlerine aşık olan çift birlikte zaman geçirmeye başlar. Bu beraberlik onu hırsızlığa sürüklemektedir.

Fragman

Hotwired in Suburbia, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın