Hüddam 2

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Hüddam 2, doğuştan zihinsel ve bedensel engelli bir kız olan Fatma, kendi öz yeğeni tarafından tecavüze uğrar.

Film Türü Nedir ?

Korku

Film Yönetmeni Kimdir ?

Utku Uçar

Film Oyuncuları Kimdir ?

Ebrar Kurt, Bülent Kaya, Hakan Erkuran, Funda Öz

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

8 Mart 2019

IMDb Puanı

4.9

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Hüddam 2, doğuştan zihinsel ve bedensel engelli bir kız olan Fatma, kendi öz yeğeni tarafından tecavüze uğrar. Fatma, başına gelen bu korkunç olayın sonucunda hamile kalmıştır. Olayın tüm dehşetine rağmen, karnında büyümekte olan bebek, Fatma için büyük bir umut haline gelir. Çünkü anne ve babasını daha bebekken kaybeden ve bu zamana kadar hep kimsesiz bir kadın olan Fatma için bu bebek, nihayet yalnızlığının sona ermesi anlamını taşımaktadır. Ancak Fatma’nın amcası Recep, bebeğin dünyaya gelmesini istemez ve Fatma’ya şiddet uygulayarak bebeğini düşürmesine sebep olur.

Büyük umutlarla kendisini yalnızlıktan kurtaracak bebeğinin doğmasını bekleyen Fatma çok büyük bir yıkıma uğrar. Bunun üzerine genç kadın, kendi ebesi olan Songül’den kendisine yardım etmesini ister. Fatma’ya yapılanlara kayıtsız kalmaya gönlü razı gelmeyen Songül, Hüddam daveti ile bir ayin gerçekleştirerek bebeği geri getirir. Fatma’yı yeniden hayatla barıştıran bebek, annesine kötülük yapanların en büyük kabusu olacaktır.

Fragman

Hüddam 2, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın