Humraz Cin Tarikatı

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Humraz Cin Tarikatı, Tuğba, yıllar evvel anne babasını faili meçhul bir cinayette kaybetmiş Arkeoloji okuyup yüksek lisans eğitimini devam ettirmektedir.

Film Türü Nedir ?

Korku

Film Yönetmeni Kimdir ?

Tayfun Can Demirtaş

Film Oyuncuları Kimdir ?

Bahar Günal, Muhittin Gündeşli, Enver Kurucan, Duygu Gökçe, Atakan Teke

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

7 Şubat 2020

IMDb Puanı

4.4

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Humraz Cin Tarikatı, Tuğba, yıllar evvel anne babasını faili meçhul bir cinayette kaybetmiş Arkeoloji okuyup yüksek lisans eğitimini devam ettirmektedir. Tuğba, yüksek lisans eğitimi kapsamında Derinsuyluk isimli bir köyün çevresinde eski bir tarikatın izlerine rastlar. Bu tarikatın ismi Humraz’dır. Abisi Selim ve yüksek lisans danışman hocasının yönlendirmesi ile bu bölgeye doğru ilerler. Gece oldukça geç saatlerde bölgeye ulaşan Tuğba burada oldukça korkunç olaylar ile karşılaşacaktır.

Derinsuyluk Köyü civarında eski yıllara ait Humraz isimli bir tarikatın izlerine rastlayan Arkeoloji eğitimi görmekte olan Tuğba, abisi ve danışman hocasının yönlendirmesi ile bu bölgede tarikat ile ilgili araştırma yapmaya karar verir. Tuğba anne ve babasını faili meçhul bir cinayete kurban vermiştir. Humraz isimli eski tarikatı araştırmak içi bölgeye gece geç saatlerde ulaşan Tuğba burada korkunç gerçekler ile karşılaşacaktır.

Fragman

Humraz Cin Tarikatı, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın