Hustlers

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Hustlers izle, Eskiden striptiz kulüplerinde çalışan ve birbiri ile tanışan bir grup kadın, çok farklı bir amaç için bir araya gelirler.

Film Türü

Dram

Film Yönetmeni

Lorene Scafaria

Film Oyuncuları

Constance Wu, Jennifer Lopez, Julia Stiles, Lili Reinhart, Madeline Brewer

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

2021

IMDb Puanı

6.3

Film Konusu & Özet & Detaylar

Hustlers izle, Eskiden striptiz kulüplerinde çalışan ve birbiri ile tanışan bir grup kadın, çok farklı bir amaç için bir araya gelirler. Bir araya gelen bu ekip Wall Street gibi beyaz yakalıların çalıştığı yerlerden müşteriler ayarlamakta ve sonrasında onlara farklı yöntemler ile şantaj yaparak dolandırıcılık yapmaktadır. Wall Street gibi kalburüstü yerlerde çalışan kişilerin ekonomik anlamda oldukça varlıklı olmaları bu kişileri kızlar için hedef yapmaktadır. Bu insanların en büyük zaafı da kolaylıkla tahmin edilebileceği gibi kadınlardır. Hustlers Jennifer Lopez’in kadınların başında bulunan ekip lideri olarak oynadığı filmde kadınlar, hedef olarak belirledikleri kişileri türlü yöntemler ile ağlarına düşürmekte, onların kredi kartını çalarak şahsi harcamalar yapmak gibi basit yöntemlerden başlayarak kişileri dolandırmaktadırlar.

Fragman

Hustlers, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın